3 grudnia – Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

3 grudnia – Międzynarodowym Dniem Osób Niepełnosprawnych.

Ten szczególny dzień jest wyjątkowy również dla nas, ponieważ Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M Prestige Sp. Z o.o. reprezentowana przez Mariusza Jodłowskiego, nieustannie współpracuje z jednostkami:

  • Środowiskowy Dom Samopomocy (Kolbuszowa)
  • Środowiskowy Dom Samopomocy (Brzozów)
  • Środowiskowy Dom Samopomocy (Wysoka Głogowska)
  • Środowiskowy Dom Samopomocy (Ustrzyki Dolne)
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej (Kolbuszowa)
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej (Stara Wieś)
  • Fundacja Centrum Animacji Społecznej w Cmolasie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, chcielibyśmy życzyć wszystkim osobom niepełnosprawnym, ich rodzicom, rodzinom, przyjaciołom i osobom opiekującymi się – wytrwałości, siły i cierpliwości w walce z przeciwnościami losu.

Wiara, Nadzieja i Miłość – pomoże Wam przetrwać te gorsze i te lepsze dni.

Zachęcamy do obejrzenia poniższego wzruszającego filmu, nam po jego obejrzeniu łezka w oku się pojawiła – i to nie jedna…

 

Nie zatrzymuj się tutaj

Czytaj więcej:

TRANSPORT RĘCZNY

Tym razem mamy dla Was informacje BHP dotyczącą transportu ręcznego indywidualnego. Pamiętajcie, że pomimo stosowania się do norm, należy zachować prawidłową technikę podnoszenia.

czytaj więCEJ »

DROGA POŻAROWA

„Droga pożarowa? A komu to potrzebne?! Tu się nigdy nic nie stało, muszę zaparkować TU i TERAZ!” Dużo ludzi tak zrobiło a jeszcze więcej pomyślało.

czytaj więCEJ »

CZYM SIĘ RÓŻNIĄ?

Zgodnie z Kodeksem Pracy pracodawca ma obowiązek zadbać o bezpieczeństwo i higienę pracowników. Jeśli wykonują swoje obowiązki w konkretnych warunkach (np. są narażeni na zabrudzenia

czytaj więCEJ »