3 grudnia – Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

3 grudnia – Międzynarodowym Dniem Osób Niepełnosprawnych.

Ten szczególny dzień jest wyjątkowy również dla nas, ponieważ Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M Prestige Sp. Z o.o. reprezentowana przez Mariusza Jodłowskiego, nieustannie współpracuje z jednostkami:

  • Środowiskowy Dom Samopomocy (Kolbuszowa)
  • Środowiskowy Dom Samopomocy (Brzozów)
  • Środowiskowy Dom Samopomocy (Wysoka Głogowska)
  • Środowiskowy Dom Samopomocy (Ustrzyki Dolne)
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej (Kolbuszowa)
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej (Stara Wieś)
  • Fundacja Centrum Animacji Społecznej w Cmolasie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, chcielibyśmy życzyć wszystkim osobom niepełnosprawnym, ich rodzicom, rodzinom, przyjaciołom i osobom opiekującymi się – wytrwałości, siły i cierpliwości w walce z przeciwnościami losu.

Wiara, Nadzieja i Miłość – pomoże Wam przetrwać te gorsze i te lepsze dni.

Zachęcamy do obejrzenia poniższego wzruszającego filmu, nam po jego obejrzeniu łezka w oku się pojawiła – i to nie jedna…

 

Nie zatrzymuj się tutaj

Czytaj więcej:

I GALA BOKSU

W dniu 21 maja w Głogowie Małopolskim odbyła się I Gala Boksu. Akademia Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M Prestige Sp. z o.o. medycznie zabezpieczyła to wydarzenie.

czytaj więCEJ »

Dzień Pielęgniarek i Położnych

DZIĘKUJEMY ZA WASZE SERCA! Najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z dobrze wykonywanej pracy na rzecz zdrowia i dobra pacjenta w społeczności lokalnej.

czytaj więCEJ »

Polski Czerwony Krzyż

Serdeczne podziękowania dla Pracowników, Działaczy oraz Wolontariuszy Polskiego Czerwonego Krzyża za zaangażowanie i pracę jaką na co dzień Państwo wykonujecie w imię zasad Czerwonego Krzyża.

czytaj więCEJ »