SZANOWNI PAŃSTWO DYREKTORZY, NAUCZYCIELE, PRACOWNICY JEDNOSTEK OŚWIATOWYCH

przyjmijcie od nas tych kilka słów wdzięczności:

Dzień Edukacji Narodowej to ważna data nie tylko dla Nauczycieli, Pedagogów, Dyrektorów szkół i placówek oświatowych. To także dzień, w którym Uczniowie, Rodzice i każdy z nas może docenić Waszą ogromną pracę i wielkie zaangażowanie w kształcenie, wychowanie, motywowanie
do rozwoju oraz inspirującą pomoc w odnajdywaniu pasji i wyborze życiowej ścieżki dla kolejnych roczników.

Świat, w którym żyjemy tworzą pokolenia mające w pamięci wybitnych pedagogów, od których czerpały, czerpią i będą czerpać wiedzę i wzorce na dalsze życie. Z okazji tego wyjątkowego dnia pragniemy wyrazić wdzięczność Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi za zaangażowanie w codziennej pracy, której efekty przekładają się nie tylko na postępy i sukcesy Uczniów, ale także na rozwój szkół i placówek oświatowych.

To od Państwa bardzo często zależy rozwój i życie drugiego człowieka, co wymaga ogromnej odwagi, ale również szczególnej empatii i wrażliwości. To Wy prowadzicie również liczne działania prewencyjne w zakresie nauczania, opieki profilaktycznej, która jest niezwykle istotna w nagłych sytuacjach. Państwa zawód bezsprzecznie wymaga obszernej oraz interdyscyplinarnej wiedzy. W tej profesji nie ma bowiem łatwych i oczywistych decyzji.

Służba, którą Państwo wybraliście każdego dnia wymaga poświęcenia i wielu wyrzeczeń, często osobistych. Jako pracownicy jednostek oświatowych wypełniacie na co dzień misję, która jest bliska również nam – służbie BHP. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować za codzienną współpracę.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, proszę przyjąć życzenia dobrego zdrowia, wielu sukcesów zawodowych oraz wszelkiej pomyślności osobistej. Życzymy również, aby służba na danych stanowiskach pracy, była dla wszystkich Państwa niewyczerpanym źródłem satysfakcji.            

Nie zatrzymuj się tutaj

Czytaj więcej:

DZIEŃ PRACOWNIKA SŁUŻBY BHP

Wszystkim z branży życzymy: spełnienia najskrytszych zawodowych marzeń! Pełnej dokumentacji w każdej firmie, szkoleń wyłącznie z zainteresowanymi, braku wypadków przez kolejne 365 dni i samych

czytaj więCEJ »

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy

To doskonała okazja, aby przypomnieć sobie, jak ważna jest umiejętność ratowania życia ludzkiego. Zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej można przypomnieć sobie klikając w poniższy link:

czytaj więCEJ »

Rozstrzygnięcie konkursu

Jury wyłoniło laureatów konkursu „Bezpieczne wakacje”. II edycja konkursu plastyczno – fotograficznego na plakat, dedykowana była do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. Prace są piękne,

czytaj więCEJ »