III Bieg Zeloty – Obecność obowiązkowa

III Bieg Zeloty, zbliża się wielkimi krokami, to nietuzinkowe wydarzenie odbędzie się 1 grudnia 2018 r. o godz. 11.00, w niezwykle urokliwej scenerii jaką jest: Bór k. Głogowa Małopolskiego.

Dzięki owocnej współpracy z:

  • Gminą Głogów Małopolski na czele z Burmistrzem Pawłem Bajem (który otworzy bieg tradycyjnym wystrzałem z pistoletu)
  • Kingą Walania
  • TKKF Sokół
  • Centrum Animacji Społecznej na czele z Danielem Jakubowskim

mamy zaszczyt przyczynić się do organizacji tego biegu.

Cieszymy się niezwykle, że możemy wspierać bieg jako sponsorzy. Z całego serca będziemy dopingować wszystkich uczestników. To dla nas bardzo ważne, móc przyczyniać się do popularyzacji biegów przełajowych wśród młodzieży oraz dorosłych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w życiu potrzebny jest sport i aktywność fizyczna.
W dzisiejszych czasach, niezwykle trudno jest znaleźć czas i chęci na wdrażanie aktywnego spędzania czasu wolnego, dlatego też chętnie przyczyniamy się do organizacji tak wspaniałych wydarzeń.

Jednym z ważniejszych punktów wydarzenia jest bezpieczeństwo. Przy współpracy z PCK Rzeszów zadbamy o to aby każdy z uczestników bezpiecznie dotarł do mety, a osobom które będą potrzebowały pomocy, udzielimy jej bez wahania.

Jak wiadomo, każdy kolejny bieg to dla zawodnika osiągnięcie, w tym celu aby lepiej zapamiętać to wydarzenie, przygotowaliśmy kilka gadżetów:

  • specjalnie na ten bieg, frotki na rękę:

  • smycze reklamowe

  • opaski na głowę

  • dodatki do pakietów startowych

  • pamiątkowe kubki oraz piękne kalendarze (dla zwycięzców oraz do losowania nagród)

  • a także, zafundowaliśmy statuetki dla zwycięzców biegu:

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, pomimo iż lista zawodników jest już zamknięta, Wasza obecność i doping jest bardzo ważny dla zawodników. Życzymy dobrych wyników czasowych oraz sił.

Do zobaczenia na Mecie !

Nie zatrzymuj się tutaj

Czytaj więcej:

TRANSPORT RĘCZNY

Tym razem mamy dla Was informacje BHP dotyczącą transportu ręcznego indywidualnego. Pamiętajcie, że pomimo stosowania się do norm, należy zachować prawidłową technikę podnoszenia.

czytaj więCEJ »

DROGA POŻAROWA

„Droga pożarowa? A komu to potrzebne?! Tu się nigdy nic nie stało, muszę zaparkować TU i TERAZ!” Dużo ludzi tak zrobiło a jeszcze więcej pomyślało.

czytaj więCEJ »

CZYM SIĘ RÓŻNIĄ?

Zgodnie z Kodeksem Pracy pracodawca ma obowiązek zadbać o bezpieczeństwo i higienę pracowników. Jeśli wykonują swoje obowiązki w konkretnych warunkach (np. są narażeni na zabrudzenia

czytaj więCEJ »