ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Prowadzenie biznesu wymaga od Państwa ogromnej pracy i odpowiedzialności. W natłoku obowiązków każdy przepis nakładany przez Kodeks Pracy wydaje się być niepotrzebny, zbyt rygorystyczny, zajmujący.

Doskonale to rozumiemy.

Jesteśmy Państwa wsparciem w spełnianiu wymagań dotyczących przepisów BHP. Oferujemy kompleksowy nadzór BHP nad Państwa firmą. Jako niezależna firma możemy zaproponować zewnętrzną opiekę w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Nadzór BHP w wykonaniu naszej firmy zdejmuje z Państwa barków masę obowiązków. Dajemy spokój, który często jest bezcenną wartością.

Współpracując z Akademią Rozwoju i Bezpieczeństwa Prestige nie tylko gwarantują sobie Państwo spełnienie ustawowych przepisów, ale także oszczędności. Skorzystanie z zewnętrznego nadzoru BHP jest po prostu dużo tańsze i efektywniejsze. Państwo zajmują się rozwijaniem biznesu, a my czuwamy nad bezpieczeństwem Państwa pracowników.

Nadzór BHP obejmuje:

  • prowadzenie szkoleń BHP w pełnym zakresie ( szkolenia wstępne i okresowe);
  • doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów i zasad BHP;
  • pełną obsługę postępowań powypadkowych;
  • ocenę i dokumentację ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy;
  • okresowe przeglądy stanu BHP ( warunków pracy oraz przestrzegania przepisów);
  • oceny ergonomii stanowisk pracy;
  • odpowiemy na wystąpienia, nakazy i decyzje – Państwowej Inspekcji Pracy oraz zapewnimy kompleksową obsługę tych wystąpień;
  • zakładanie wymaganych rejestrów
  • zapewnimy bieżącą informację i pełne doradztwo w zakresie nowo wprowadzonych przepisów i norm.

Skuteczne prowadzenie biznesu to zwiększanie efektywności pracy i zapewnianie swoim pracownikom komfortowych warunków do działania. Nie da się tego zrobić bez sprawnego nadzoru BHP. Akademia Prestige jest do Państwa dyspozycji.

Nie zatrzymuj się tutaj

Czytaj więcej:

TRANSPORT RĘCZNY

Tym razem mamy dla Was informacje BHP dotyczącą transportu ręcznego indywidualnego. Pamiętajcie, że pomimo stosowania się do norm, należy zachować prawidłową technikę podnoszenia.

czytaj więCEJ »

DROGA POŻAROWA

„Droga pożarowa? A komu to potrzebne?! Tu się nigdy nic nie stało, muszę zaparkować TU i TERAZ!” Dużo ludzi tak zrobiło a jeszcze więcej pomyślało.

czytaj więCEJ »

CZYM SIĘ RÓŻNIĄ?

Zgodnie z Kodeksem Pracy pracodawca ma obowiązek zadbać o bezpieczeństwo i higienę pracowników. Jeśli wykonują swoje obowiązki w konkretnych warunkach (np. są narażeni na zabrudzenia

czytaj więCEJ »