ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Jury wyłoniło laureatów konkursu „Bezpieczne wakacje”. Konkurs plastyczno – fotograficzny na plakat, dedykowany był do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych.

Celem konkursu było :

  • przyswojenie zasad zachowania bezpieczeństwa na wakacjach – nad morzem, jeziorem, w górach, mieście, na wsi, w lesie, w miejscu zamieszkania
  • kształtowanie świadomości dbania o bezpieczeństwo własne i innych w otoczeniu dziecka
  • budzenie ciekawości poznawczej
  • rozwijanie pomysłowości i wyobraźni plastycznej lub fotograficznego spojrzenia inspirowanych bezpieczeństwem swoim i innych
  • umożliwienie dzieciom wyrażania środkami plastycznymi własnych myśli i uczuć

Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania przy wyborze zwycięzców. Prace są piękne, pomysłowe i świadczą o znajomości zasad bezpiecznego spędzania czasu w czasie wakacji. Komisja jednogłośnie podjęła decyzję, iż każdy z uczestników jest zwycięzcą i otrzyma nagrody rzeczowe oraz dyplom ufundowany przez Akademię Rozwoju i Bezpieczeństwa M&M Prestige Sp. z o.o.

Kilka prac nagrodzonych zostało w szczególny sposób:

W kategorii przedszkole – Emilka Kogut za piękny plakat i przyswojenie wielu zasad bezpieczeństwa.

W kategorii klasy 1 – 3 szkoły podstawowej – Patryk Wikiera za podjęcie niezwykle ważnego tematu i piękne wykonanie.

W kategorii 4 – 8 szkoły podstawowej nie nadesłano żadnej pracy, więc komisja dodatkowo przydzieliła dwie nagrody specjalne: dla Emilki Szczepanik i Sylwii Wodzień za wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych i piękne wykonanie prac.

Upominki zostaną przesłane drogą pocztową. Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu! Dzieciom i ich opiekunom życzymy udanego roku szkolnego.

Nie zatrzymuj się tutaj

Czytaj więcej:

Dzień Kolorowej Skarpetki

czyli Światowy Dzień Zespołu Downa – dzień solidarności z osobami obdarzonymi dodatkowym chromosomem miłości. „Warto oddać serce, by w zamian otrzymać je sto razy większe”

czytaj więCEJ »