Szkolenia BHP

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń BHP

Bezpieczeństwo i higiena pracy to niezwykle ważne zagadnienie w przypadku każdej firmy, niestety często z różnych powodów zaniedbywane. Niesłusznie! Brak adekwatnych rozwiązań w zakresie BHP może być przyczyną wielu kłopotów. Mowa tu zarówno o problemach podczas kontroli, jak i ryzyku utraty zdrowia przez pracowników. Dlatego oferujemy ciekawe i dopasowane do potrzeb klienta szkolenia BHP, z których mogą skorzystać przedsiębiorstwa mające swoją siedzibę w województwie podkarpackim i nie tylko. Warto nam zaufać, bo mamy ponad wieloletnie doświadczenia w branży.

Doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm

Dzięki stronie www.akaademiaprestige.pl poznasz szeroką ofertę naszych usług. Proponujemy m.in. wstępnie i okresowe szkolenia BHP w mieście Rzeszów i nie tylko oparte o aktualne przepisy. Poza tym tworzymy instrukcje z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dokonujemy oceny ryzyka zawodowego dla poszczególnych stanowisk. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy nie tylko stacjonarne szkolenia, ale także spotkania w formule online. Zgodnie z ustaleniami prowadzimy je w języku polskim lub angielskim. Niezależnie od wybranej formy współpracy partnerzy mogą liczyć na odpowiednie dokumenty poświadczające znajomość zasad BHP. Warto pamiętać, że szkolenia mają określoną ważność i należy je systematycznie powtarzać.

Przełamujemy stereotypy

Szkolenia BHP nie zawsze budzą pozytywne skojarzenia pracowników, ale u nas od lat skutecznie zmieniamy ten wizerunek. Stereotypy związane z tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy przełamujemy na wiele sposobów. Przede wszystkim stawiamy na jasny język. Poza tym zagadnienia tłumaczymy obrazowo, skupiając się na praktycznych przykładach, a nie jedynie książkowych definicjach. Dodatkowo szkolenia prowadzimy w odniesieniu do działalności konkretnej firmy, dzięki czemu uczestnikom łatwiej zrozumieć prezentowane treści. W efekcie informacje są przystępniejsze do zapamiętania. Jednocześnie możesz być pewien, że szkolenia BHP zostaną przeprowadzone w prawidłowy sposób, bo odpowiadają za to wykwalifikowani specjaliści.

Doskonała znajomość specyfiki różnych branż

Okolice Rzeszowa to miejsce działania firm o wielu profilach. Dlatego szkolenia BHP, których ofertę znajdziesz na stronie www.akademia prestige.pl, mają spersonalizowany charakter. Zawsze dopasowujemy przekazywane informacje do branży oraz warunków, w jakich działa przedsiębiorstwo. Chcemy skutecznie zabezpieczyć pracowników, a co za tym idzie – także pracodawcę – przed niepotrzebnymi błędami oraz ich konsekwencjami. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i dużymi organizacjami. Na liście partnerów znajdują się m.in.: renomowane hotele, ogólnopolskie organizacje pozarządowe, popularne biura podróży, placówki edukacyjne czy też spore zakłady produkcyjne. Nasza siedziba znajduje się w Głogowie Małopolskim, ale swoje usługi oferujemy w całym kraju.