DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ W ROKU 2022/2023

Szanowna Dyrekcjo!

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkół, Przedszkoli i Żłobków!

Głównym celem szkoły jest tworzenie ludzi zdolnych do robienia nowych rzeczy, a nie tylko powtarzanie tego, co zrobiły inne pokolenia” /Jean Piaget/

Minął kolejny rok szkolny. Rok pełen wyzwań, codziennych zmagań, radości i problemów. Codzienność nie była łatwa, stawiała przed każdym zadania do wykonania, ale każdy sukces dawał satysfakcję, a pokonywanie trudności dodawało skrzydeł. Egzaminy, sprawdziany, kontrole, nadzór, ewaluacja – mnóstwo schodów do pokonania, ale kolejny raz daliście Państwo radę.

           Najważniejsze jednak było bezpieczeństwo – Państwa Dyrektorów, Pracowników i Uczniów. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, przeglądy budynku, placów zabaw, próbne ewakuacje, codzienne zmagania z przepisami prawa pracy. Wszyscy wywiązaliśmy się z naszych zadań i wszystkim nam należą się gratulacje.

Szanowna Dyrekcjo, Państwo Nauczyciele!

            „Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć.”/Janusz Korczak/

Państwa rola, jeśli chodzi o edukację i wychowanie młodego pokolenia, jest niezwykle ważna i ciągle niedoceniana. Jednak przebywając na co dzień w placówkach oświatowych, widząc jak czasem jest ciężko, przeżywam razem z Wami Wasze sukcesy i niepowodzenia. Cieszę się z każdego kroku wprzód Waszych wychowanków. Podziwiam to, że realizujecie swą pracę jako misję, dajecie dzieciakom w żłobkach i przedszkolach, dzieciom i młodzieży w szkołach całych siebie. Dlatego z serca życzę Państwu spokojnych wakacji. Niech błogi odpoczynek i prawdziwa regeneracja sił sprawi, że po wakacjach z zapałem i nową energią podarujecie siebie kolejnym pokoleniom. O tym, by zasłużony urlop był bezpieczny chyba nie muszę wspominać.  

Szanowni Pracownicy Obsługi i Administracji!

By uczniowie mogli spokojnie się uczyć, ktoś musi zapewniać im ku temu warunki. Wasz wkład w prawidłowe funkcjonowanie placówek jest ogromny. Przecież wszystkie dokumenty, porządki, obiady, naprawy muszą być na czas. Służba BHP zawsze wspiera i wspierać będzie Was w tych działaniach. Życzymy Państwu spokojnego, bezpiecznego, niczym niezmąconego urlopu, przeznaczonego na nabranie sił na kolejny rok szkolny.

Drogie Dzieciaki i Uczniowie!

„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony” /Stefan Żeromski/

Za Wami rok szkolny. Były sukcesy, były też porażki. Długa droga za Wami, jeszcze dłuższa przed Wami. Spędźcie te wakacje z bliskimi i z przyjaciółmi, w nowych miejscach, pełnych przygód, tak, by zostały po nich tylko dobre wspomnienia. Nie zmarnujcie tego czasu, bo drugi raz się nie zdarzy. Cali i zdrowi wróćcie po wakacjach, pełni sił i zapału do pracy.

Wszystkim Państwu gratulujemy starań i efektów. Jako służba BHP dziękujemy za współpracę, za stosowanie się do zaleceń, przestrzeganie przepisów i procedur, za to, że bezpieczeństwo jest priorytetem.

Pamiętajcie – zawsze jesteśmy dla Was.

Wspaniałych wakacji!

Nie zatrzymuj się tutaj

Czytaj więcej:

BEZPIECZEŃSTWO

28 kwietnia – Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy!  Światowy Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy obchodzony jest corocznie 28 kwietnia, aby

czytaj więCEJ »