Podziękowania dla Jednostek Oświatowych

Szanowna Dyrekcjo!

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkół, Przedszkoli
i Żłobków!

            „Szkoła jest naszym paszportem na przyszłość, ponieważ jutro należy do tych, którzy przygotowują się do stawienia temu czoła”

            Kolejny wspólny rok za nami. Rok pełen wyzwań, codziennych zmagań, radości i problemów. Kolejny rok szkolny, który dobiegł końca. Kolejny rok szkolny, który nie należał do łatwych.

            Powróciliśmy po długiej pandemii, która zbyt dużo zmieniła
w stosunkach międzyludzkich. Poprawa relacji, integracja klas były pierwszymi zadaniami postawionymi we wrześniu. Dopiero na drugim miejscu była nauka i nadrabianie zaległości spowodowanych zdalnym sposobem zdobywania wiedzy. Wrzesień dla najmłodszych uczestników procesu edukacji był też najtrudniejszym miesiącem – panie nauczycielki przedszkoli, opiekunki w żłobkach ocierały łzy dzieciakom i powoli pomagały im w adaptacji.

            A w tym wszystkim – bezpieczeństwo – Państwa Dyrektorów, Pracowników i Uczniów. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, przeglądy budynku, placów zabaw, próbne ewakuacje, codzienne zmagania z przepisami prawa pracy. Wszyscy wywiązaliśmy się z naszych zadań i wszystkim nam należą się gratulacje.

           Szanowna Dyrekcjo, Państwo Nauczyciele!

„W życiu przydaje się mentor, nauczyciel. Ktoś życzliwy, kto popchnie nas nawet leciutko, ale we właściwym kierunku. Puknie palcem w mapę
i wskaże drogę, której początku sami nie umieliśmy odnaleźć”/Andrzej Pilipiuk/

Państwa misja jeśli chodzi o edukację i wychowanie młodego pokolenia jest niezwykle ważna i szkoda, że tak bardzo niedoceniana. Mimo tego
ze wzruszeniem patrzę, jak dajecie dzieciom, żłobkom, przedszkolom, szkołom całych siebie. Jestem dumny z każdego Waszego sukcesu i z każdego kroku do przodu Waszych wychowanków i uczniów. Życzę Wam spokojnych i bezpiecznych wakacji, błogiego odpoczynku i regeneracji sił, by od września z nową energią wkroczyć w kolejny rok szkolny.

            Szanowni Pracownicy Obsługi i Administracji!

Wasz wkład w prawidłowe funkcjonowanie placówek jest ogromny. By uczniowie mogli spokojnie się uczyć, ktoś musi zapewniać im ku temu warunki. I to właśnie Państwo czynicie, a służba BHP wspiera Was w tych działaniach. Rachunki popłacone na czas, rozliczony czas pracy, kompletne akta osobowe, obsługa sekretariatu z uśmiechem na ustach, planowanie
i gotowanie posiłków, wszystko naprawione, sprawne, a także dokładnie posprzątane. Życzymy Państwu spokojnego, bezpiecznego, niczym niezmąconego urlopu, przeznaczonego na nabranie sił na kolejny rok szkolny.

Drogie Dzieciaki i Uczniowie!

„Jest jedna forma wyrażenia sympatii nauczycielowi: uczenie się” /Jan Kurczab/

Za Wami rok szkolny, pełen sukcesów, może niejednej porażki. Długa droga za Wami, jeszcze dłuższa przed Wami. Niech okres wakacji będzie przyjemnym czasem – spędzonym z bliskimi i przyjaciółmi, w nowych miejscach, pełnych przygód. Niech zostawi po sobie przyjemne wspomnienia. Nie zmarnujcie go, bo drugi raz się nie zdarzy. Cali i zdrowi wróćcie po wakacjach, pełni sił i zapału do pracy.

Wszystkim Państwu gratulujemy starań i efektów. Jako służba BHP dziękujemy za współpracę, za stosowanie się do zaleceń, przestrzeganie przepisów i procedur, za to, że bezpieczeństwo jest priorytetem.

Pamiętajcie – zawsze jesteśmy dla Was.

Wspaniałych wakacji!

Nie zatrzymuj się tutaj

Czytaj więcej:

WAKACJE

Odpoczywajcie słonecznie. Życzymy Wam pełnych wrażeń i dużo nowych znajomości. Nabierajcie sił na dalsze lata edukacji i nową energię, którą podarujecie kolejnym pokoleniom.

czytaj więCEJ »

KONIEC ROKU SZKOLNEGO

Szanowna Dyrekcjo! Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkół, Przedszkoli i Żłobków! Dziękujemy Państwu za całoroczną współpracę. Niech błogi odpoczynek i prawdziwa regeneracja sił sprawi, że po

czytaj więCEJ »